Nagłośnienie

Świadczymy usługi wypożyczenia profesjonalnego nagłośnienia. Oferujemy pomoc zarówno podczas początkowej fazy przygotowania eventu jak i w trakcie samego wydarzenia. Odpowiednie oświetlenie oraz profesjonalne nagłośnienie imprezy jest niezwykle istotne ponieważ stworzona aura muzyczno-wizualna wpływa na percepcje widza, pozostawiając wydarzenie na długo w jego pamięci. Zespół naszych specjalistów zadba o powodzenie przedsięwzięcia na każdym etapie realizacji.

ELEMENTS HK AUDIO

E835 to satelita posiadająca 8 głośników 3,5″ opracowane specjalnie dla tego systemu. Zamontowane układzie pionowym głośniki tworzą system wyrównany liniowo. Jedna linia kolumna może zawierać do dwóch E835, które są szybko i niezawodnie połączone poprzez E-Connect oraz blokowane mechaniczne.

LSUB1200A ten kompaktowy i lekki subwoofer jest w obudowie bass reflex. Jest idealny do systemów PA. Wersja aktywna wyposażona jest w niezwykle wydajny 1200-watowy wzmacniacz mocy Class-D, który może również napędzać podłączony pasywny subwoofer L Sub 1200. Wyposażony w dwa niezwykle szybkie, 10-calowe głośniki niskotonowe, zapewniające pasmo, do około 45 Hz.

LSUB1200B to kompaktowy i lekki subwoofer jest w obudowie bass-reflex. Jest idealny do systemów PA. Wyposażony w dwa niezwykle szybkie, 10-calowe głośniki niskotonowe, zapewniające pasmo, od około 45 Hz.

KWOTA NETTO  KAUCJA
600 zł/dzień 500 zł

*Ceny transportu, montażu oraz najmu długoterminowego ustalane indywidualnie

POPROŚ O WYCENĘ

IMPERIO AVANTE

AVANTE IMPERIO

Aktywny głośnik.Część serii Imperio Mini Line Array. Wzmacniacz: moduł wzmacniacza klasy D 240 W. Wskaźnik LED zasilania / sygnału / zacisku. 24-bitowe konfiguracje DSP.

AVANTE IMPERIO SUB ze wzmacniaczem cyfrowym klasy D. Część serii Imperio Mini Line Array. Moc: 400 W. Głośnik: 10 „.

AVANTE IMPERIO SUB 210

 Subwoofer z podwójnym 10-calowym głośnikiem niskotonowym i wzmacniaczem mocy 700 W RMS klasy D. Część systemu liniowego zestawu liniowego Imperio Mini.

KWOTA NETTO  KAUCJA
350 zł/dzień 300 zł

*Ceny transportu, montażu oraz najmu długoterminowego ustalane indywidualnie

POPROŚ O WYCENĘ