Nowości w naszym magazynie

Posiadamy jedną z największych w Polsce wypożyczalni sprzętu eventowego! Ostatnimi czasy w naszym magazynie pojawiło się sporo wartych uwagi nowinek.

Projektory GOBO Mosaico Prolight

Zewnętrzny projektor z ochroną IP66, który został wyposażony w diodę LED HP o mocy 250W. Projektor posiada zmotoryzowany zoom w zakresie 10-45° oraz zmotoryzowany Focus oraz Iris. Mosaico wyposażono w obsługę sygnału DMX i RDM. Projektor Prolights Mosaico posiada wbudowany odbiornik bezprzewodowy do DMX. Istnieje także możliwość dokupienia koła animacyjnego dzięki któremu będziemy mogli uzyskiwać animację np. padający śnieg, deszcz, ogień, chmury itp.

 

Prolights Mosaico służy do wyświetlania logotypów, wzorów gobo oraz animacji na dużych powierzchniach na zewnątrz np. na budynkach, konstrukcjach, mostach, stadionach , wieżowcach itp.

  • gobo

Title

Previous
Next

PROLIGHTS SOLAR27Q LED

SOLAR27Q to kompaktowy naświetlacz przystosowany do użytku outdoorowego, generujący strumień świetlny o bardzo dużej mocy (10 832 lumeny) zapewniając przy tym doskonałe mieszanie kolorów. Wyposażono go w 27 diod LED RGBW o mocy 10W każda zespolonych z systemem optycznym, którego kąty można w łatwy sposób korygować dzięki montowanym magnetycznie, asymetrycznym filtrom.

 

Obudowę SOLARA27Q zaprojektowano tak aby jak najwydajniej odprowadzała ciepło, dzięki czemu zbędne stało się użycie wentylatorów – w efekcie urządzenie charakteryzuje bardzo cicha praca.

TABLED-CPACK

TABLED to linia bezprzewodowych, zdalnie sterowanych (WDMX) opraw nastolnych zaprojektowanych z myślą o oświetleniu bankietowym.

 

Elegancki, prosty design, szybki i łatwy montaż, długi czas pracy (do 20h), duża moc i pełna paleta dostępnych kolorów światła to cechy, które sprawiają, że TABLED może stać się nieodłącznym elementem każdego eventu nadając mu niepowtarzalny styl i klasę. To urządzenie dostępne jest również w wersji oferującej kolor biały w różnych temperaturach barwowych. Urządzenie zaprojektowane zostało do oświetlania stołów bankietowych o średnicy 160/180cm.

American DJ Hydro Beam X2

ADJ Hydro Beam X2 to profesjonalna, ruchoma głowa o klasie IP65, wyposażona w lampę wyładowczą Osram Sirius HRI 370W LL, o żywotności 6000 godzin, wytwarzającą 3-stopniową wiązkę.

 

Dzięki solidnej konstrukcji i klasie IP65, Hydro Beam FX2 jest przeznaczony do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Jego trwała obudowa chroni go przed kurzem, piaskiem, wilgocią i płynami, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania we wszystkich sytuacjach, od zapylonych pustyń w Kalifornii po deszczowe pola w Anglii. Idealne na festiwale i imprezy plenerowe, jak również do instalacji w klubach na świeżym powietrzu i w innych zewnętrznych przestrzeniach rozrywkowych.

American DJ Focus Sport 6Z

Focus Spot 6Z jest zasilany przez genialny 300-watowy silnik LED o zimnej bieli, który generuje żywe, nasycone kolory i jest wyposażony w zmotoryzowane ustawianie ostrości, zoom (9 ~ 28 stopni), przysłona i dwa pryzmaty. Jest przeznaczony do tymczasowych wydarzeń na żywo i stałych instalacji w nocnych klubach, scenach lub kościołach. Jest profesjonalnie wyposażony w dwa koła GOBO (7 GOBO na koło), dwa koła COLOR, każde z 7 żywymi kolorami plus bielą i 2 obrotowymi / indeksowanymi pryzmatami (jedno 6-płaszczyznowe liniowe i jedno 6-płaszczyznowe okrągłe). Ma również dwa efekty mrozu (silny mróz i lekki mróz).

American Dj Vizi Wash Z37

Vizi Wash Z37 to profesjonalna głowa ruchoma typu wash o mocy 740W ze zmiennym zoomem elektrycznym (10 ~ 60 stopni) i trzydziestoma siedmioma diodami LED 20W Quad (RGBW / 4-w-1). Urządzenie posiada 11 stref kontroli pierścienia LED, płynne 16-bitowe sterowanie przyciemnianiem w zakresie 0-100%, blokowanie powerCON In / Out przy szeregowym łączeniu zasilania, 3-pinowe i 5-pinowe wejście / wyjście DMX oraz wbudowany port USB dla wygodnego połączenia i aktualizacji oprogramowania w razie potrzeby. Urządzenie idealnie nadaje się do użytku na scenach, w teatrach, kościołach, klubach nocnych, salach koncertowych i dla produkcji eventowych.

American DJ Encore Burst 200

Encore Burst 200 to dwusoczewkowy blinder / stroboskop o klasie ochrony IPX4 o wysokiej intensywności światła. Jest zasilany przez dwie diody LED CREE COB o mocy 110 W w kolorze ciepłej bieli (2700 K). Oprawa jest zbudowana z wytrzymałej metalowej obudowy i aluminiowych szyn wytłaczanych do łączenia wielu opraw w celu utworzenia większego zestawu opraw w układzie pionowym lub poziomym.

 

Oprawa posiada efekt Tungsten Mode, który imituje profil ściemniania przypominający halogen.

American DJ Entour Ice

Entour Ice to generator nisko leżącego dymu, która tworzy niesamowity efekt leżącej na ziemi grubej chmurę dymu, która pozostaje blisko podłogi. Efekt oczywiście w przypadku gdy jest używana z suchym lodem. Jest dostarczana w skrzyni transportowej z kółkami i wyposażony jest w interface DMX oraz inne elementy sterujące na pokładzie, kosz na suchy lód i czujnik niskiego poziomu wody, który automatycznie wyłącza grzałkę.

 

Entour Ice jest idealny na wesela, na sceny, do teatrów, kościołów, klubów nocnych, sal koncertowych i produkcji wydarzeń.